Calcio Club2016-2017
(Male)
Football

Lega Pro (gir. C)

Paganese
1-1
Virtus Francavilla
Catania
27/08/2016 4:30 PM3-1
Juve Stabia
Akragas
28/08/2016 4:30 PM1-1
Vibonese
Taranto 1927
28/08/2016 4:30 PM1-1
Matera
Monopoli
28/08/2016 4:30 PM1-2
Lecce
Melfi
28/08/2016 4:30 PM1-0
Casertana
Catanzaro
28/08/2016 4:30 PM0-3
Cosenza
Fondi
28/08/2016 4:30 PM3-1
Reggina 1914
Messina
28/08/2016 8:30 PM3-1
Siracusa
Foggia
29/08/2016 8:30 PM2-1
Fidelis Andria
Vibonese
04/09/2016 3:00 PM1-0
Fondi
Siracusa
04/09/2016 3:00 PM1-2
Foggia
Reggina 1914
04/09/2016 3:00 PM2-0
Messina
Matera
04/09/2016 3:00 PM2-1
Paganese
Lecce
04/09/2016 3:00 PM4-1
Akragas
Juve Stabia
04/09/2016 3:00 PM4-0
Melfi
Fidelis Andria
04/09/2016 3:00 PM0-0
Catania
Cosenza
04/09/2016 3:00 PM0-1
Taranto 1927
Virtus Francavilla
04/09/2016 3:00 PM1-0
Catanzaro
Casertana
04/09/2016 8:30 PM0-1
Monopoli
Akragas
11/09/2016 4:30 PM2-2
Reggina 1914
Melfi
11/09/2016 4:30 PM1-3
Lecce
Catanzaro
11/09/2016 4:30 PM3-0
Fidelis Andria
Paganese
11/09/2016 8:30 PM0-1
Casertana
Monopoli
11/09/2016 8:30 PM0-1
Juve Stabia
Messina
11/09/2016 8:30 PM1-1
Virtus Francavilla
Matera
11/09/2016 8:30 PM3-2
Cosenza
Foggia
11/09/2016 8:30 PM3-0
Vibonese
Taranto 1927
11/09/2016 8:30 PM0-0
Siracusa
Catania
28/09/2016 8:30 PM1-1
Fondi
Siracusa
14/09/2016 2:30 PM1-1
Monopoli
Vibonese
14/09/2016 4:30 PM0-1
Matera
Fondi
14/09/2016 4:30 PM2-0
Akragas
Reggina 1914
14/09/2016 4:30 PM1-1
Catania
Cosenza
14/09/2016 6:30 PM3-0
Melfi
Casertana
14/09/2016 8:30 PM2-1
Taranto 1927
Lecce
14/09/2016 8:30 PM3-0
Catanzaro
Juve Stabia
14/09/2016 8:30 PM2-1
Messina
Fidelis Andria
14/09/2016 8:30 PM2-0
Paganese
Virtus Francavilla
15/09/2016 4:30 PM0-1
Foggia
Akragas
18/09/2016 2:30 PM2-1
Virtus Francavilla
Melfi
18/09/2016 3:00 PM2-2
Fondi
Monopoli
18/09/2016 4:30 PM1-1
Reggina 1914
Cosenza
18/09/2016 4:30 PM2-0
Vibonese
Catanzaro
18/09/2016 4:30 PM0-2
Paganese
Matera
18/09/2016 8:30 PM0-0
Catania
Lecce
18/09/2016 8:30 PM0-0
Casertana
Juve Stabia
18/09/2016 8:30 PM2-0
Siracusa
Taranto 1927
18/09/2016 8:30 PM2-0
Fidelis Andria
Messina
19/09/2016 8:45 PM1-2
Foggia
Virtus Francavilla
25/09/2016 2:30 PM1-4
Matera
Siracusa
25/09/2016 2:30 PM0-2
Lecce
Catanzaro
25/09/2016 4:30 PM0-1
Messina
Vibonese
25/09/2016 4:30 PM0-1
Casertana
Paganese
25/09/2016 4:30 PM0-2
Monopoli
Foggia
25/09/2016 8:30 PM2-0
Taranto 1927
Fidelis Andria
25/09/2016 8:30 PM1-0
Melfi
Catania
25/09/2016 8:30 PM0-1
Akragas
Fondi
25/09/2016 8:30 PM2-2
Juve Stabia
Reggina 1914
25/09/2016 8:30 PM0-0
Cosenza
Akragas
02/10/2016 2:30 PM0-0
Catanzaro
Monopoli
02/10/2016 4:30 PM1-0
Fondi
Messina
02/10/2016 4:30 PM0-2
Paganese
Melfi
02/10/2016 4:30 PM2-2
Siracusa
Matera
02/10/2016 4:30 PM1-1
Foggia
Lecce
02/10/2016 8:30 PM1-0
Reggina 1914
Juve Stabia
02/10/2016 8:30 PM3-0
Vibonese
Cosenza
02/10/2016 8:30 PM1-0
Virtus Francavilla
Casertana
02/10/2016 8:30 PM0-0
Fidelis Andria
Taranto 1927
02/10/2016 8:30 PM0-0
Catania
Siracusa
09/10/2016 2:30 PM2-1
Matera
Virtus Francavilla
09/10/2016 2:30 PM4-1
Casertana
Catania
09/10/2016 4:30 PM3-1
Messina
Vibonese
09/10/2016 4:30 PM2-2
Lecce
Fondi
09/10/2016 4:30 PM1-2
Cosenza
Foggia
09/10/2016 4:30 PM0-0
Akragas
Catanzaro
09/10/2016 4:30 PM3-1
Taranto 1927
Reggina 1914
09/10/2016 8:30 PM1-0
Juve Stabia
Paganese
09/10/2016 8:30 PM3-0
Melfi
Fidelis Andria
09/10/2016 8:30 PM0-2
Monopoli
Akragas
16/10/2016 2:30 PM1-1
Fidelis Andria
Casertana
16/10/2016 2:30 PM2-2
Reggina 1914
Vibonese
16/10/2016 3:00 PM0-0
Siracusa
Taranto 1927
16/10/2016 4:30 PM0-2
Fondi
Monopoli
16/10/2016 4:30 PM2-1
Messina
Melfi
16/10/2016 4:30 PM1-1
Catania
Matera
16/10/2016 8:30 PM4-0
Catanzaro
Lecce
16/10/2016 8:30 PM3-0
Virtus Francavilla
Juve Stabia
16/10/2016 8:30 PM4-1
Foggia
Cosenza
16/10/2016 8:30 PM2-1
Paganese
Akragas
23/10/2016 2:30 PM1-1
Taranto 1927
Fondi
23/10/2016 2:30 PM2-0
Siracusa
Catanzaro
23/10/2016 2:30 PM2-2
Melfi
Catania
23/10/2016 2:30 PM2-0
Lecce
Virtus Francavilla
23/10/2016 2:30 PM3-1
Vibonese
Paganese
23/10/2016 4:30 PM1-2
Juve Stabia
Messina
23/10/2016 4:30 PM2-1
Casertana
Reggina 1914
23/10/2016 8:30 PM2-6
Matera
Foggia
23/10/2016 8:30 PM4-1
Monopoli
Fidelis Andria
23/10/2016 8:30 PM2-0
Cosenza
Siracusa
30/10/2016 2:30 PM1-1
Fidelis Andria
Taranto 1927
30/10/2016 4:30 PM1-1
Messina
Monopoli
30/10/2016 4:30 PM2-2
Catanzaro
Melfi
30/10/2016 4:30 PM0-1
Virtus Francavilla
Catania
30/10/2016 4:30 PM2-1
Paganese
Vibonese
30/10/2016 4:30 PM1-0
Reggina 1914
Juve Stabia
30/10/2016 6:30 PM2-0
Cosenza
Casertana
30/10/2016 8:30 PM1-1
Fondi
Matera
30/10/2016 8:30 PM3-1
Akragas
Lecce
31/10/2016 8:45 PM0-0
Foggia
Akragas
06/11/2016 2:30 PM1-1
Melfi
Virtus Francavilla
06/11/2016 2:30 PM0-0
Monopoli
Fondi
06/11/2016 4:30 PM2-2
Lecce
Foggia
06/11/2016 4:30 PM0-0
Catania
Fidelis Andria
06/11/2016 4:30 PM0-0
Vibonese
Cosenza
06/11/2016 4:30 PM1-2
Casertana
Catanzaro
06/11/2016 4:30 PM0-2
Juve Stabia
Reggina 1914
06/11/2016 8:30 PM0-2
Siracusa
Paganese
06/11/2016 8:30 PM2-0
Taranto 1927
Messina
06/11/2016 8:30 PM0-0
Matera
Siracusa
13/11/2016 2:30 PM4-2
Akragas
Paganese
13/11/2016 4:30 PM1-1
Foggia
Messina
13/11/2016 4:30 PM1-1
Fidelis Andria
Melfi
13/11/2016 4:30 PM3-0
Reggina 1914
Catania
13/11/2016 4:30 PM3-1
Catanzaro
Casertana
13/11/2016 8:30 PM1-1
Juve Stabia
Monopoli
13/11/2016 8:30 PM0-2
Vibonese
Matera
13/11/2016 8:30 PM0-0
Fondi
Lecce
13/11/2016 8:30 PM1-1
Cosenza
Taranto 1927
14/11/2016 8:45 PM2-3
Virtus Francavilla
Virtus Francavilla
20/11/2016 2:30 PM1-0
Catania
Vibonese
20/11/2016 4:30 PM1-1
Melfi
Juve Stabia
20/11/2016 4:30 PM2-3
Lecce
Fondi
20/11/2016 4:30 PM3-1
Paganese
Akragas
20/11/2016 8:30 PM0-0
Messina
Reggina 1914
20/11/2016 8:30 PM2-2
Taranto 1927
Foggia
20/11/2016 8:30 PM1-0
Catanzaro
Fidelis Andria
20/11/2016 8:30 PM1-0
Matera
Cosenza
20/11/2016 8:30 PM2-1
Monopoli
Casertana
20/11/2016 8:30 PM2-0
Siracusa
Siracusa
27/11/2016 2:30 PM1-0
Cosenza
Catania
27/11/2016 4:30 PM1-0
Vibonese
Paganese
27/11/2016 4:30 PM2-0
Akragas
Messina
27/11/2016 4:30 PM1-1
Fondi
Melfi
27/11/2016 4:30 PM3-2
Monopoli
Foggia
27/11/2016 8:30 PM1-1
Casertana
Fidelis Andria
27/11/2016 8:30 PM1-1
Virtus Francavilla
Catanzaro
27/11/2016 8:30 PM1-1
Reggina 1914
Taranto 1927
27/11/2016 8:30 PM0-1
Lecce
Matera
13/12/2016 2:30 PM2-2
Juve Stabia
Casertana
04/12/2016 2:30 PM0-1
Akragas
Siracusa
04/12/2016 2:30 PM1-0
Catanzaro
Monopoli
04/12/2016 2:30 PM1-0
Taranto 1927
Melfi
04/12/2016 2:30 PM3-0
Messina
Juve Stabia
04/12/2016 2:30 PM1-0
Virtus Francavilla
Fondi
04/12/2016 2:30 PM1-2
Fidelis Andria
Vibonese
04/12/2016 2:30 PM0-0
Paganese
Cosenza
04/12/2016 4:30 PM1-2
Catania
Reggina 1914
04/12/2016 6:30 PM1-1
Foggia
Lecce
04/12/2016 8:30 PM0-3
Matera
Paganese
06/12/2016 2:30 PM1-1
Siracusa
Messina
06/12/2016 2:30 PM0-3
Lecce
Fidelis Andria
06/12/2016 2:30 PM2-1
Juve Stabia
Virtus Francavilla
06/12/2016 2:30 PM1-0
Reggina 1914
Catanzaro
06/12/2016 4:30 PM2-0
Vibonese
Taranto 1927
06/12/2016 8:30 PM2-0
Melfi
Matera
06/12/2016 8:30 PM4-2
Casertana
Foggia
06/12/2016 8:30 PM2-3
Fondi
Akragas
07/12/2016 3:00 PM1-3
Cosenza
Catania
07/12/2016 3:00 PM4-1
Monopoli
Siracusa
10/12/2016 2:30 PM1-0
Catania
Melfi
10/12/2016 2:30 PM1-3
Foggia
Juve Stabia
10/12/2016 2:30 PM1-0
Akragas
Fondi
10/12/2016 2:30 PM1-1
Virtus Francavilla
Vibonese
10/12/2016 2:30 PM0-2
Taranto 1927
Reggina 1914
10/12/2016 4:30 PM0-0
Fidelis Andria
Lecce
10/12/2016 4:30 PM3-1
Paganese
Casertana
10/12/2016 6:30 PM0-0
Catanzaro
Monopoli
10/12/2016 6:30 PM1-3
Matera
Cosenza
10/12/2016 8:30 PM1-0
Messina
Fidelis Andria
17/12/2016 2:30 PM0-0
Lecce
Virtus Francavilla
17/12/2016 2:30 PM3-1
Siracusa
Akragas
17/12/2016 2:30 PM1-2
Monopoli
Catania
17/12/2016 4:30 PM1-0
Casertana
Taranto 1927
17/12/2016 4:30 PM0-0
Juve Stabia
Paganese
17/12/2016 4:30 PM2-1
Reggina 1914
Matera
17/12/2016 6:30 PM6-0
Melfi
Foggia
17/12/2016 6:30 PM3-1
Cosenza
Catanzaro
17/12/2016 6:30 PM1-1
Fondi
Messina
17/12/2016 8:30 PM3-0
Vibonese
Vibonese
22/12/2016 2:30 PM0-1
Akragas
Virtus Francavilla
22/12/2016 2:30 PM2-0
Paganese
Siracusa
22/12/2016 2:30 PM2-0
Messina
Cosenza
22/12/2016 2:30 PM1-1
Catanzaro
Lecce
22/12/2016 4:30 PM3-3
Monopoli
Fidelis Andria
22/12/2016 4:30 PM1-1
Foggia
Reggina 1914
22/12/2016 4:30 PM2-1
Fondi
Casertana
22/12/2016 6:30 PM2-1
Melfi
Juve Stabia
22/12/2016 6:30 PM4-0
Catania
Matera
22/12/2016 8:45 PM2-0
Taranto 1927
Monopoli
29/12/2016 2:30 PM2-3
Casertana
Fondi
29/12/2016 2:30 PM1-0
Vibonese
Messina
29/12/2016 2:30 PM2-0
Reggina 1914
Akragas
29/12/2016 2:30 PM0-2
Lecce
Melfi
29/12/2016 2:30 PM1-2
Juve Stabia
Catanzaro
29/12/2016 2:30 PM0-0
Virtus Francavilla
Foggia
29/12/2016 4:30 PM3-0
Siracusa
Paganese
29/12/2016 4:30 PM1-1
Matera
Catania
29/12/2016 6:30 PM0-0
Fidelis Andria
Taranto 1927
29/12/2016 8:30 PM0-3
Cosenza
Virtus Francavilla
21/01/2017 2:30 PM3-1
Messina
Siracusa
21/01/2017 2:30 PM0-0
Taranto 1927
Reggina 1914
21/01/2017 4:30 PM2-1
Akragas
Lecce
21/01/2017 4:30 PM3-1
Melfi
Vibonese
21/01/2017 4:30 PM1-3
Foggia
Cosenza
21/01/2017 6:30 PM2-3
Matera
Casertana
21/01/2017 8:30 PM2-0
Paganese
Juve Stabia
21/01/2017 8:30 PM1-1
Monopoli
Fidelis Andria
22/01/2017 6:30 PM1-1
Catanzaro
Fondi
23/01/2017 8:45 PM1-1
Catania
Akragas
28/01/2017 2:30 PM2-2
Fondi
Melfi
28/01/2017 2:30 PM0-2
Cosenza
Monopoli
28/01/2017 4:30 PM1-1
Siracusa
Matera
28/01/2017 6:30 PM1-0
Vibonese
Messina
28/01/2017 6:30 PM1-0
Juve Stabia
Taranto 1927
28/01/2017 8:30 PM0-0
Casertana
Paganese
28/01/2017 8:30 PM1-1
Fidelis Andria
Foggia
28/01/2017 8:30 PM5-1
Virtus Francavilla
Catania
29/01/2017 2:30 PM3-1
Reggina 1914
Catanzaro
30/01/2017 8:45 PM1-2
Lecce
Virtus Francavilla
04/02/2017 2:30 PM2-0
Akragas
Siracusa
04/02/2017 2:30 PM3-2
Juve Stabia
Vibonese
04/02/2017 2:30 PM1-1
Cosenza
Fondi
04/02/2017 4:30 PM2-1
Melfi
Paganese
04/02/2017 4:30 PM1-2
Catanzaro
Reggina 1914
04/02/2017 6:30 PM0-0
Monopoli
Foggia
04/02/2017 6:30 PM3-0
Messina
Casertana
04/02/2017 6:30 PM1-0
Lecce
Fidelis Andria
04/02/2017 8:30 PM2-1
Taranto 1927
Catania
06/02/2017 8:45 PM2-0
Matera
Melfi
11/02/2017 2:30 PM1-2
Fidelis Andria
Messina
11/02/2017 4:30 PM2-1
Catanzaro
Monopoli
11/02/2017 4:30 PM0-2
Paganese
Casertana
11/02/2017 6:30 PM1-2
Vibonese
Lecce
11/02/2017 6:30 PM2-1
Siracusa
Taranto 1927
11/02/2017 8:30 PM2-0
Foggia
Juve Stabia
11/02/2017 8:30 PM1-1
Fondi
Akragas
12/02/2017 2:30 PM2-1
Catania
Matera
12/02/2017 4:30 PM2-3
Virtus Francavilla
Cosenza
13/02/2017 8:45 PM2-2
Reggina 1914
Siracusa
18/02/2017 2:30 PM3-1
Melfi
Vibonese
18/02/2017 2:30 PM0-1
Juve Stabia
Virtus Francavilla
18/02/2017 2:30 PM1-0
Cosenza
Catania
18/02/2017 2:30 PM0-0
Taranto 1927
Fondi
18/02/2017 4:30 PM1-0
Monopoli
Paganese
18/02/2017 4:30 PM2-0
Messina
Reggina 1914
18/02/2017 4:30 PM1-2
Lecce
Catanzaro
18/02/2017 6:30 PM1-0
Akragas
Foggia
18/02/2017 8:30 PM3-1
Matera
Fidelis Andria
18/02/2017 8:30 PM0-2
Casertana
Lecce
25/02/2017 2:30 PM2-1
Vibonese
Cosenza
25/02/2017 2:30 PM2-2
Fondi
Matera
25/02/2017 2:30 PM0-4
Siracusa
Melfi
25/02/2017 2:30 PM0-4
Paganese
Akragas
25/02/2017 2:30 PM0-1
Foggia
Taranto 1927
25/02/2017 2:30 PM1-0
Catanzaro
Casertana
25/02/2017 4:30 PM1-0
Virtus Francavilla
Juve Stabia
25/02/2017 8:30 PM3-3
Reggina 1914
Messina
26/02/2017 2:30 PM1-2
Catania
Monopoli
26/02/2017 2:30 PM1-1
Fidelis Andria
Fondi
05/03/2017 2:30 PM1-1
Taranto 1927
Messina
05/03/2017 2:30 PM1-0
Monopoli
Catania
05/03/2017 2:30 PM0-2
Melfi
Catanzaro
05/03/2017 2:30 PM3-1
Matera
Virtus Francavilla
05/03/2017 2:30 PM2-1
Lecce
Reggina 1914
05/03/2017 2:30 PM3-0
Casertana
Siracusa
05/03/2017 2:30 PM4-1
Vibonese
Fidelis Andria
05/03/2017 6:30 PM1-0
Akragas
Foggia
05/03/2017 6:30 PM1-0
Juve Stabia
Paganese
05/03/2017 6:30 PM1-1
Cosenza
Siracusa
12/03/2017 2:30 PM1-0
Fondi
Juve Stabia
12/03/2017 2:30 PM0-1
Paganese
Casertana
12/03/2017 2:30 PM0-0
Messina
Cosenza
12/03/2017 2:30 PM2-1
Fidelis Andria
Melfi
12/03/2017 2:30 PM1-0
Catanzaro
Lecce
12/03/2017 2:30 PM1-0
Catania
Taranto 1927
12/03/2017 6:30 PM0-2
Akragas
Matera
12/03/2017 6:30 PM2-0
Reggina 1914
Vibonese
12/03/2017 6:30 PM2-0
Virtus Francavilla
Monopoli
13/03/2017 8:45 PM0-2
Foggia
Fondi
18/03/2017 2:45 PM1-2
Casertana
Messina
19/03/2017 2:45 PM3-1
Taranto 1927
Fidelis Andria
19/03/2017 2:45 PM0-1
Siracusa
Catanzaro
19/03/2017 2:45 PM1-1
Monopoli
Virtus Francavilla
19/03/2017 2:45 PM0-1
Melfi
Akragas
19/03/2017 2:45 PM1-0
Matera
Foggia
19/03/2017 2:45 PM3-0
Lecce
Cosenza
19/03/2017 2:45 PM2-4
Juve Stabia
Paganese
19/03/2017 4:45 PM2-1
Catania
Reggina 1914
19/03/2017 6:45 PM0-0
Vibonese
Melfi
26/03/2017 2:30 PM0-0
Akragas
Lecce
26/03/2017 2:30 PM2-0
Fondi
Siracusa
26/03/2017 2:30 PM1-1
Reggina 1914
Catania
26/03/2017 2:30 PM0-1
Foggia
Vibonese
26/03/2017 2:30 PM1-0
Fidelis Andria
Casertana
26/03/2017 2:30 PM1-1
Cosenza
Matera
26/03/2017 6:30 PM5-1
Messina
Juve Stabia
26/03/2017 6:30 PM2-2
Catanzaro
Monopoli
26/03/2017 6:30 PM1-1
Virtus Francavilla
Taranto 1927
19/04/2017 2:30 PM0-4
Paganese
Reggina 1914
01/04/2017 2:30 PM2-1
Melfi
Fidelis Andria
01/04/2017 8:30 PM0-1
Messina
Juve Stabia
02/04/2017 2:30 PM2-2
Casertana
Akragas
02/04/2017 2:30 PM1-0
Siracusa
Vibonese
02/04/2017 2:30 PM2-2
Monopoli
Fondi
02/04/2017 2:30 PM1-1
Matera
Virtus Francavilla
02/04/2017 2:30 PM2-2
Taranto 1927
Foggia
02/04/2017 6:30 PM3-1
Paganese
Cosenza
02/04/2017 6:30 PM0-0
Lecce
Catanzaro
02/04/2017 6:30 PM2-1
Catania
Melfi
05/04/2017 2:30 PM0-1
Vibonese
Taranto 1927
05/04/2017 2:30 PM0-1
Reggina 1914
Paganese
05/04/2017 2:30 PM2-0
Fondi
Catanzaro
05/04/2017 2:30 PM1-2
Foggia
Monopoli
05/04/2017 2:30 PM2-6
Cosenza
Siracusa
05/04/2017 2:30 PM2-1
Casertana
Matera
05/04/2017 6:30 PM0-0
Fidelis Andria
Catania
05/04/2017 6:30 PM1-0
Virtus Francavilla
Messina
05/04/2017 8:30 PM1-1
Akragas
Lecce
05/04/2017 8:45 PM3-2
Juve Stabia
Vibonese
09/04/2017 2:30 PM1-1
Catania
Akragas
09/04/2017 2:30 PM1-2
Paganese
Fondi
09/04/2017 2:30 PM1-1
Messina
Juve Stabia
09/04/2017 2:30 PM1-2
Matera
Casertana
09/04/2017 2:30 PM0-3
Foggia
Virtus Francavilla
09/04/2017 2:30 PM0-2
Fidelis Andria
Reggina 1914
09/04/2017 2:30 PM1-0
Catanzaro
Lecce
09/04/2017 2:30 PM3-0
Taranto 1927
Cosenza
09/04/2017 6:30 PM1-2
Siracusa
Monopoli
09/04/2017 6:30 PM1-1
Melfi
Akragas
15/04/2017 2:30 PM1-0
Casertana
Messina
15/04/2017 2:30 PM3-4
Melfi
Matera
15/04/2017 2:30 PM1-1
Lecce
Virtus Francavilla
15/04/2017 2:30 PM1-1
Juve Stabia
Fidelis Andria
15/04/2017 2:30 PM0-1
Fondi
Paganese
15/04/2017 2:30 PM1-1
Vibonese
Foggia
15/04/2017 3:00 PM1-0
Reggina 1914
Taranto 1927
15/04/2017 3:00 PM0-1
Monopoli
Catanzaro
15/04/2017 4:30 PM1-0
Siracusa
Catania
15/04/2017 6:30 PM0-2
Cosenza
Siracusa
23/04/2017 2:30 PM2-0
Paganese
Lecce
23/04/2017 2:30 PM0-1
Messina
Casertana
23/04/2017 2:30 PM3-1
Matera
Fondi
23/04/2017 2:30 PM2-2
Foggia
Juve Stabia
23/04/2017 2:30 PM2-1
Fidelis Andria
Vibonese
23/04/2017 2:30 PM2-1
Catanzaro
Reggina 1914
23/04/2017 2:30 PM3-2
Virtus Francavilla
Melfi
23/04/2017 4:30 PM1-0
Taranto 1927
Monopoli
23/04/2017 4:30 PM3-0
Catania
Cosenza
23/04/2017 6:30 PM1-0
Akragas
Catanzaro
30/04/2017 2:30 PM2-0
Casertana
Catania
30/04/2017 2:30 PM3-1
Siracusa
Fidelis Andria
30/04/2017 2:30 PM1-1
Reggina 1914
Matera
30/04/2017 2:30 PM1-1
Monopoli
Foggia
30/04/2017 2:30 PM1-0
Melfi
Paganese
30/04/2017 2:30 PM1-1
Lecce
Akragas
30/04/2017 2:30 PM1-3
Juve Stabia
Virtus Francavilla
30/04/2017 2:30 PM3-1
Fondi
Messina
30/04/2017 2:30 PM2-1
Cosenza
Taranto 1927
30/04/2017 2:30 PM1-2
Vibonese
Melfi
07/05/2017 5:30 PM0-3
Matera
Cosenza
07/05/2017 5:30 PM2-2
Foggia
Lecce
07/05/2017 5:30 PM1-1
Fidelis Andria
Fondi
07/05/2017 5:30 PM2-1
Catanzaro
Casertana
07/05/2017 5:30 PM0-0
Catania
Siracusa
07/05/2017 5:30 PM0-1
Virtus Francavilla
Monopoli
07/05/2017 5:30 PM0-0
Akragas
Juve Stabia
07/05/2017 5:30 PM1-0
Taranto 1927
Reggina 1914
07/05/2017 5:30 PM4-3
Paganese
Vibonese
07/05/2017 5:30 PM0-0
Messina