Calcio Club2016-2017
(Male)
Football

II Categoria gir. A

Bella Vita Puglia Bisceglie
09/10/2016 3:30 PM2-1
Carpino
Atletico Orta Nova
09/10/2016 3:30 PM2-0
Sport Lucera
M. Salvemini Manfredonia
09/10/2016 3:30 PM2-1
Stornarella Calcio
Ischitella
09/10/2016 3:30 PM0-0
Cagnano Varano Calcio
Atletico Foggia
09/10/2016 3:30 PM1-3
Don Uva Bisceglie
San Giovanni Rotondo
09/10/2016 3:30 PM3-2
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Troia - Rest day
Sport Lucera
16/10/2016 3:30 PM4-1
San Giovanni Rotondo
Cagnano Varano Calcio
16/10/2016 3:30 PM0-0
Troia
Stornarella Calcio
16/10/2016 3:30 PM2-0
Ischitella
Don Uva Bisceglie
16/10/2016 3:30 PM3-1
M. Salvemini Manfredonia
Carpino

Lost by default for Carpino

Atletico Foggia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
16/10/2016 6:00 PM1-0
Bella Vita Puglia Bisceglie
Atletico Orta Nova - Rest day
San Giovanni Rotondo
23/10/2016 3:30 PM1-2
Atletico Orta Nova
M. Salvemini Manfredonia
23/10/2016 3:30 PM0-1
Carpino
Troia
23/10/2016 3:30 PM1-4
Stornarella Calcio
Atletico Foggia
23/10/2016 3:30 PM3-4
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Bella Vita Puglia Bisceglie
23/10/2016 3:30 PM2-0
Sport Lucera
Ischitella
23/10/2016 3:30 PM1-1
Don Uva Bisceglie
Cagnano Varano Calcio - Rest day
Atletico Orta Nova

Lost by default for Bella Vita Puglia...

Bella Vita Puglia Bisceglie
Sport Lucera
30/10/2016 2:30 PM2-1
Atletico Foggia
Don Uva Bisceglie
30/10/2016 2:30 PM1-0
Troia
Stornarella Calcio
30/10/2016 2:30 PM2-0
Cagnano Varano Calcio
Carpino
30/10/2016 2:30 PM4-1
Ischitella
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
30/10/2016 7:30 PM4-2
M. Salvemini Manfredonia
San Giovanni Rotondo - Rest day
M. Salvemini Manfredonia
06/11/2016 2:30 PM0-1
Sport Lucera
Ischitella
06/11/2016 2:30 PM2-0
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Troia
06/11/2016 2:30 PM1-0
Carpino
Cagnano Varano Calcio
06/11/2016 2:30 PM1-0
Don Uva Bisceglie
Atletico Foggia
06/11/2016 2:30 PM1-1
Atletico Orta Nova
Bella Vita Puglia Bisceglie
06/11/2016 2:30 PM4-0
San Giovanni Rotondo
Stornarella Calcio - Rest day
Sport Lucera
13/11/2016 2:30 PM2-2
Ischitella
San Giovanni Rotondo
13/11/2016 2:30 PM1-2
Atletico Foggia
Don Uva Bisceglie
13/11/2016 2:30 PM2-2
Stornarella Calcio
Carpino
13/11/2016 2:30 PM0-4
Cagnano Varano Calcio
Atletico Orta Nova
13/11/2016 2:30 PM1-1
M. Salvemini Manfredonia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
13/11/2016 6:00 PM6-0
Troia
Bella Vita Puglia Bisceglie - Rest day
Atletico Foggia
20/11/2016 2:30 PM3-3
Bella Vita Puglia Bisceglie
Cagnano Varano Calcio
20/11/2016 2:30 PM1-1
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Ischitella
20/11/2016 2:30 PM2-3
Atletico Orta Nova
M. Salvemini Manfredonia
20/11/2016 2:30 PM2-5
San Giovanni Rotondo
Stornarella Calcio
20/11/2016 2:30 PM1-1
Carpino
Troia
20/11/2016 2:30 PM1-3
Sport Lucera
Don Uva Bisceglie - Rest day
Atletico Orta Nova
27/11/2016 2:30 PM2-0
Troia
Bella Vita Puglia Bisceglie
27/11/2016 2:30 PM3-2
M. Salvemini Manfredonia
Carpino
27/11/2016 2:30 PM2-2
Don Uva Bisceglie
San Giovanni Rotondo
27/11/2016 2:30 PM2-1
Ischitella
Sport Lucera
27/11/2016 2:30 PM0-0
Cagnano Varano Calcio
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
27/11/2016 7:00 PM1-0
Stornarella Calcio
Atletico Foggia - Rest day
Cagnano Varano Calcio
04/12/2016 2:30 PM0-0
Atletico Orta Nova
Don Uva Bisceglie
04/12/2016 2:30 PM2-0
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Ischitella
04/12/2016 2:30 PM0-1
Bella Vita Puglia Bisceglie
M. Salvemini Manfredonia
04/12/2016 2:30 PM4-0
Atletico Foggia
Stornarella Calcio
04/12/2016 2:30 PM1-0
Sport Lucera
Troia
04/12/2016 2:30 PM2-2
San Giovanni Rotondo
Carpino - Rest day
Atletico Foggia
11/12/2016 2:30 PM1-1
Ischitella
Atletico Orta Nova
11/12/2016 2:30 PM1-1
Stornarella Calcio
Bella Vita Puglia Bisceglie
11/12/2016 2:30 PM1-2
Troia
San Giovanni Rotondo
11/12/2016 2:30 PM3-1
Cagnano Varano Calcio
Sport Lucera
11/12/2016 2:30 PM1-2
Don Uva Bisceglie
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
11/12/2016 6:30 PM1-0
Carpino
M. Salvemini Manfredonia - Rest day
Cagnano Varano Calcio
18/12/2016 2:30 PM0-1
Bella Vita Puglia Bisceglie
Carpino
18/12/2016 2:30 PM2-2
Sport Lucera
Don Uva Bisceglie
18/12/2016 2:30 PM0-0
Atletico Orta Nova
Ischitella
18/12/2016 2:30 PM2-0
M. Salvemini Manfredonia
Stornarella Calcio
18/12/2016 2:30 PM3-1
San Giovanni Rotondo
Troia
18/12/2016 2:30 PM4-3
Atletico Foggia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G. - Rest day
Atletico Foggia
22/01/2017 2:30 PM1-2
Cagnano Varano Calcio
Atletico Orta Nova
22/01/2017 2:30 PM6-0
Carpino
Bella Vita Puglia Bisceglie
22/01/2017 2:30 PM0-0
Stornarella Calcio
M. Salvemini Manfredonia
22/01/2017 2:30 PM5-0
Troia
San Giovanni Rotondo
22/01/2017 2:30 PM2-0
Don Uva Bisceglie
Sport Lucera
22/01/2017 2:30 PM1-2
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Ischitella - Rest day
Don Uva Bisceglie
15/01/2017 2:30 PM2-1
Bella Vita Puglia Bisceglie
Stornarella Calcio
15/01/2017 2:30 PM1-0
Atletico Foggia
Cagnano Varano Calcio
15/01/2017 2:30 PM1-2
M. Salvemini Manfredonia
Carpino
15/01/2017 2:30 PM2-1
San Giovanni Rotondo
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
15/01/2017 7:00 PM3-0
Atletico Orta Nova
Troia
09/02/2017 3:00 PM2-1
Ischitella
Sport Lucera - Rest day
Carpino
29/01/2017 3:00 PM2-1
Bella Vita Puglia Bisceglie
Sport Lucera
29/01/2017 3:00 PM1-2
Atletico Orta Nova
Stornarella Calcio
29/01/2017 3:00 PM4-1
M. Salvemini Manfredonia
Cagnano Varano Calcio
29/01/2017 3:00 PM2-3
Ischitella
Don Uva Bisceglie
29/01/2017 3:00 PM4-0
Atletico Foggia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
29/01/2017 7:00 PM2-1
San Giovanni Rotondo
Troia - Rest day
San Giovanni Rotondo
05/02/2017 3:00 PM2-1
Sport Lucera
Bella Vita Puglia Bisceglie
05/02/2017 3:00 PM0-0
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Troia
05/02/2017 3:00 PM0-2
Cagnano Varano Calcio
Ischitella
05/02/2017 3:00 PM0-1
Stornarella Calcio
M. Salvemini Manfredonia
05/02/2017 3:00 PM1-1
Don Uva Bisceglie
Atletico Foggia
05/02/2017 3:00 PM3-0
Carpino
Atletico Orta Nova - Rest day
Atletico Orta Nova
12/02/2017 3:00 PM3-2
San Giovanni Rotondo
Carpino
12/02/2017 3:00 PM2-1
M. Salvemini Manfredonia
Stornarella Calcio
12/02/2017 3:00 PM2-0
Troia
Sport Lucera
12/02/2017 3:00 PM1-2
Bella Vita Puglia Bisceglie
Don Uva Bisceglie
12/02/2017 3:00 PM1-0
Ischitella
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
12/02/2017 7:00 PM5-1
Atletico Foggia
Cagnano Varano Calcio - Rest day
Bella Vita Puglia Bisceglie
19/02/2017 3:00 PM0-0
Atletico Orta Nova
Atletico Foggia
19/02/2017 3:00 PM5-1
Sport Lucera
M. Salvemini Manfredonia
19/02/2017 3:00 PM3-3
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Troia
19/02/2017 3:00 PM1-0
Don Uva Bisceglie
Cagnano Varano Calcio
19/02/2017 3:00 PM1-3
Stornarella Calcio
Ischitella
19/02/2017 3:00 PM0-1
Carpino
San Giovanni Rotondo - Rest day
Sport Lucera
26/02/2017 3:00 PM5-3
M. Salvemini Manfredonia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
26/02/2017 3:00 PM6-0
Ischitella
Carpino
26/02/2017 3:00 PM4-3
Troia
Don Uva Bisceglie
26/02/2017 3:00 PM6-2
Cagnano Varano Calcio
Atletico Orta Nova
26/02/2017 3:00 PM2-2
Atletico Foggia
San Giovanni Rotondo
26/02/2017 3:00 PM0-0
Bella Vita Puglia Bisceglie
Stornarella Calcio - Rest day
Ischitella
05/03/2017 3:00 PM3-1
Sport Lucera
Troia
05/03/2017 3:00 PM0-2
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Atletico Foggia
05/03/2017 3:00 PM3-2
San Giovanni Rotondo
Stornarella Calcio
05/03/2017 3:00 PM1-1
Don Uva Bisceglie
Cagnano Varano Calcio
05/03/2017 3:00 PM1-2
Carpino
M. Salvemini Manfredonia
05/03/2017 3:00 PM2-2
Atletico Orta Nova
Bella Vita Puglia Bisceglie - Rest day
Bella Vita Puglia Bisceglie
12/03/2017 3:00 PM2-0
Atletico Foggia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
12/03/2017 3:00 PM12-0
Cagnano Varano Calcio
Atletico Orta Nova
12/03/2017 3:00 PM5-1
Ischitella
San Giovanni Rotondo
12/03/2017 3:00 PM1-1
M. Salvemini Manfredonia
Carpino
12/03/2017 3:00 PM2-5
Stornarella Calcio
Sport Lucera
12/03/2017 3:00 PM0-2
Troia
Don Uva Bisceglie - Rest day
Troia
19/03/2017 11:30 AM2-2
Atletico Orta Nova
M. Salvemini Manfredonia
19/03/2017 3:00 PM1-1
Bella Vita Puglia Bisceglie
Don Uva Bisceglie
19/03/2017 3:00 PM3-0
Carpino
Ischitella
19/03/2017 3:00 PM2-1
San Giovanni Rotondo
Stornarella Calcio
19/03/2017 3:00 PM2-1
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Cagnano Varano Calcio
19/03/2017 3:00 PM1-1
Sport Lucera
Atletico Foggia - Rest day
Atletico Orta Nova
26/03/2017 4:00 PM1-0
Cagnano Varano Calcio
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
26/03/2017 4:00 PM2-2
Don Uva Bisceglie
Bella Vita Puglia Bisceglie
26/03/2017 4:00 PM1-4
Ischitella
Atletico Foggia
26/03/2017 4:00 PM1-0
M. Salvemini Manfredonia
Sport Lucera
26/03/2017 4:00 PM2-4
Stornarella Calcio
San Giovanni Rotondo
26/03/2017 4:00 PM1-1
Troia
Carpino - Rest day
Ischitella
02/04/2017 4:00 PM1-0
Atletico Foggia
Stornarella Calcio
02/04/2017 4:00 PM3-0
Atletico Orta Nova
Troia
02/04/2017 4:00 PM1-0
Bella Vita Puglia Bisceglie
Cagnano Varano Calcio
02/04/2017 4:00 PM4-1
San Giovanni Rotondo
Carpino
02/04/2017 4:00 PM3-1
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Don Uva Bisceglie
02/04/2017 4:00 PM3-1
Sport Lucera
M. Salvemini Manfredonia - Rest day
Bella Vita Puglia Bisceglie
09/04/2017 4:00 PM2-1
Cagnano Varano Calcio
Sport Lucera
09/04/2017 4:00 PM2-2
Carpino
Atletico Orta Nova
09/04/2017 4:00 PM0-3
Don Uva Bisceglie
M. Salvemini Manfredonia
09/04/2017 4:00 PM2-1
Ischitella
San Giovanni Rotondo
09/04/2017 4:00 PM0-1
Stornarella Calcio
Atletico Foggia
09/04/2017 4:00 PM1-4
Troia
Sanctum Nicandrum Sannicandro G. - Rest day
Cagnano Varano Calcio
23/04/2017 4:30 PM3-0
Atletico Foggia
Carpino

Lost by default for both teams

Atletico Orta Nova
Stornarella Calcio
23/04/2017 4:30 PM5-3
Bella Vita Puglia Bisceglie
Troia
23/04/2017 4:30 PM2-3
M. Salvemini Manfredonia
Don Uva Bisceglie
23/04/2017 4:30 PM3-1
San Giovanni Rotondo
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
23/04/2017 4:30 PM7-1
Sport Lucera
Ischitella - Rest day
San Giovanni Rotondo
30/04/2017 4:30 PM3-2
Carpino
Bella Vita Puglia Bisceglie
30/04/2017 4:30 PM0-1
Don Uva Bisceglie
Atletico Orta Nova
30/04/2017 4:30 PM1-3
Sanctum Nicandrum Sannicandro G.
Atletico Foggia
30/04/2017 4:30 PM0-0
Stornarella Calcio
Ischitella
30/04/2017 4:30 PM2-0
Troia
M. Salvemini Manfredonia
30/04/2017 4:30 PM5-0
Cagnano Varano Calcio
Sport Lucera - Rest day