Calcio Club2018-2019
(Male)
Football

II Categoria

Grumese 1919
07/10/2018 11:00 AM1-0
Real Zapponeta
Audace Cagnano
07/10/2018 3:00 PM3-0
Real San Giovanni
New Team Cellamare
07/10/2018 3:00 PM0-0
Triggiano
San Giovanni Rotondo
07/10/2018 3:00 PM1-4
Football Club Santeramo
Troia
07/10/2018 3:00 PM3-1
Virtus San Ferdinando
Virtus Castelluccio - Rest day
Football Club Santeramo
14/10/2018 3:30 PM1-1
Audace Cagnano
Real San Giovanni
14/10/2018 3:30 PM2-1
Troia
Real Zapponeta
14/10/2018 3:30 PM4-1
New Team Cellamare
Triggiano
14/10/2018 3:30 PM3-0
San Giovanni Rotondo
Virtus San Ferdinando
14/10/2018 3:30 PM4-1
Virtus Castelluccio
Grumese 1919 - Rest day
Virtus Castelluccio
21/10/2018 3:30 PM2-2
Real San Giovanni
Audace Cagnano
21/10/2018 3:30 PM1-0
Triggiano
New Team Cellamare
21/10/2018 3:30 PM0-1
Grumese 1919
San Giovanni Rotondo
21/10/2018 3:30 PM1-2
Real Zapponeta
Troia
21/10/2018 3:30 PM3-1
Football Club Santeramo
Virtus San Ferdinando - Rest day
Football Club Santeramo
28/10/2018 2:30 PM2-2
Virtus Castelluccio
Grumese 1919
28/10/2018 2:30 PM2-0
San Giovanni Rotondo
Real San Giovanni
28/10/2018 2:30 PM0-1
Virtus San Ferdinando
Real Zapponeta
28/10/2018 2:30 PM0-0
Audace Cagnano
Triggiano
28/10/2018 2:30 PM1-3
Troia
New Team Cellamare - Rest day
Audace Cagnano
04/11/2018 2:30 PM1-1
Grumese 1919
San Giovanni Rotondo
04/11/2018 2:30 PM1-1
New Team Cellamare
Troia
04/11/2018 2:30 PM3-1
Real Zapponeta
Virtus Castelluccio
04/11/2018 2:30 PM2-3
Triggiano
Virtus San Ferdinando
04/11/2018 2:30 PM3-1
Football Club Santeramo
Real San Giovanni - Rest day
Football Club Santeramo
11/11/2018 2:30 PM1-1
Real San Giovanni
Grumese 1919
11/11/2018 2:30 PM1-1
Troia
New Team Cellamare
11/11/2018 2:30 PM1-2
Audace Cagnano
Real Zapponeta
11/11/2018 2:30 PM4-3
Virtus Castelluccio
Triggiano
11/11/2018 2:30 PM1-0
Virtus San Ferdinando
San Giovanni Rotondo - Rest day
Audace Cagnano
18/11/2018 2:30 PM9-1
San Giovanni Rotondo
Real San Giovanni
18/11/2018 2:30 PM3-1
Triggiano
Troia
18/11/2018 2:30 PM3-0
New Team Cellamare
Virtus Castelluccio
18/11/2018 2:30 PM2-1
Grumese 1919
Virtus San Ferdinando
18/11/2018 2:30 PM1-3
Real Zapponeta
Football Club Santeramo - Rest day
Grumese 1919
25/11/2018 2:30 PM0-3
Virtus San Ferdinando
Real Zapponeta
25/11/2018 2:30 PM4-2
Real San Giovanni
San Giovanni Rotondo
25/11/2018 2:30 PM1-3
Troia
Triggiano
25/11/2018 2:30 PM2-2
Football Club Santeramo
New Team Cellamare
23/12/2018 2:30 PM0-1
Virtus Castelluccio
Audace Cagnano - Rest day
Football Club Santeramo
02/12/2018 2:30 PM2-2
Real Zapponeta
Real San Giovanni
02/12/2018 2:30 PM2-0
Grumese 1919
Troia
02/12/2018 2:30 PM0-0
Audace Cagnano
Virtus Castelluccio
02/12/2018 2:30 PM3-2
San Giovanni Rotondo
Virtus San Ferdinando
02/12/2018 2:30 PM4-0
New Team Cellamare
Triggiano - Rest day
Grumese 1919
09/12/2018 11:00 AM0-1
Football Club Santeramo
Audace Cagnano
09/12/2018 2:30 PM3-2
Virtus Castelluccio
New Team Cellamare
09/12/2018 2:30 PM1-3
Real San Giovanni
Real Zapponeta
09/12/2018 2:30 PM4-2
Triggiano
San Giovanni Rotondo
09/12/2018 2:30 PM0-5
Virtus San Ferdinando
Troia - Rest day
Football Club Santeramo
16/12/2018 2:30 PM5-1
New Team Cellamare
Real San Giovanni
16/12/2018 2:30 PM1-0
San Giovanni Rotondo
Triggiano
16/12/2018 2:30 PM2-1
Grumese 1919
Virtus Castelluccio
16/12/2018 2:30 PM0-2
Troia
Virtus San Ferdinando
16/12/2018 2:30 PM2-1
Audace Cagnano
Real Zapponeta - Rest day
Triggiano
06/01/2019 2:30 PM4-0
New Team Cellamare
Virtus San Ferdinando
06/01/2019 2:30 PM0-0
Troia
Real Zapponeta
20/01/2019 2:30 PM3-1
Grumese 1919
Real San Giovanni
20/01/2019 2:30 PM1-2
Audace Cagnano
Football Club Santeramo
20/01/2019 2:30 PM8-1
San Giovanni Rotondo
Virtus Castelluccio - Rest day
Audace Cagnano
13/01/2019 2:30 PM2-5
Football Club Santeramo
Troia
13/01/2019 2:30 PM3-0
Real San Giovanni
New Team Cellamare
13/01/2019 2:30 PM3-2
Real Zapponeta
San Giovanni Rotondo
13/01/2019 2:30 PM0-3
Triggiano
Virtus Castelluccio
13/01/2019 2:30 PM0-2
Virtus San Ferdinando
Grumese 1919 - Rest day
Football Club Santeramo
27/01/2019 3:00 PM2-1
Troia
Real San Giovanni
27/01/2019 3:00 PM1-0
Virtus Castelluccio
Triggiano
27/01/2019 3:00 PM2-2
Audace Cagnano
Grumese 1919
27/01/2019 3:00 PM5-1
New Team Cellamare
Real Zapponeta
27/01/2019 3:00 PM4-0
San Giovanni Rotondo
Virtus San Ferdinando - Rest day
Virtus Castelluccio
03/02/2019 3:00 PM2-1
Football Club Santeramo
San Giovanni Rotondo
03/02/2019 3:00 PM1-1
Grumese 1919
Virtus San Ferdinando
03/02/2019 3:00 PM2-0
Real San Giovanni
Audace Cagnano
03/02/2019 3:00 PM2-0
Real Zapponeta
Troia
03/02/2019 3:00 PM6-0
Triggiano
New Team Cellamare - Rest day
Grumese 1919
10/02/2019 3:00 PM0-1
Audace Cagnano
New Team Cellamare
10/02/2019 3:00 PM0-2
San Giovanni Rotondo
Real Zapponeta
10/02/2019 3:00 PM2-1
Troia
Triggiano
10/02/2019 3:00 PM3-3
Virtus Castelluccio
Football Club Santeramo
10/02/2019 3:00 PM0-3
Virtus San Ferdinando
Real San Giovanni - Rest day
Real San Giovanni
17/02/2019 3:00 PM2-1
Football Club Santeramo
Troia
17/02/2019 3:00 PM2-0
Grumese 1919
Audace Cagnano
17/02/2019 3:00 PM2-3
New Team Cellamare
Virtus Castelluccio
17/02/2019 3:00 PM0-3
Real Zapponeta
Virtus San Ferdinando
17/02/2019 3:00 PM1-0
Triggiano
San Giovanni Rotondo - Rest day
San Giovanni Rotondo
24/02/2019 3:00 PM3-0
Audace Cagnano
Triggiano
24/02/2019 3:00 PM1-1
Real San Giovanni
New Team Cellamare
24/02/2019 3:00 PM0-2
Troia
Grumese 1919
24/02/2019 3:00 PM3-0
Virtus Castelluccio
Real Zapponeta
24/02/2019 3:00 PM3-0
Virtus San Ferdinando
Football Club Santeramo - Rest day
Virtus San Ferdinando
03/03/2019 3:00 PM2-2
Grumese 1919
Virtus Castelluccio
03/03/2019 3:00 PM1-1
New Team Cellamare
Real San Giovanni
03/03/2019 3:00 PM2-1
Real Zapponeta
Troia
03/03/2019 3:00 PM4-0
San Giovanni Rotondo
Football Club Santeramo
03/03/2019 3:00 PM1-0
Triggiano
Audace Cagnano - Rest day
Real Zapponeta
10/03/2019 3:00 PM
Football Club Santeramo
Grumese 1919
10/03/2019 3:00 PM1-2
Real San Giovanni
Audace Cagnano
10/03/2019 3:00 PM2-0
Troia
San Giovanni Rotondo
10/03/2019 3:00 PM3-1
Virtus Castelluccio
New Team Cellamare
10/03/2019 3:00 PM1-2
Virtus San Ferdinando
Triggiano - Rest day
Virtus Castelluccio
17/03/2019 3:00 PM2-1
Audace Cagnano
Football Club Santeramo
17/03/2019 3:00 PM2-3
Grumese 1919
Real San Giovanni
17/03/2019 3:00 PM5-0
New Team Cellamare
Triggiano
17/03/2019 3:00 PM1-5
Real Zapponeta
Virtus San Ferdinando
17/03/2019 3:00 PM5-0
San Giovanni Rotondo
Troia - Rest day
New Team Cellamare
24/03/2019 3:00 PM4-3
Football Club Santeramo
San Giovanni Rotondo
24/03/2019 3:00 PM1-6
Real San Giovanni
Grumese 1919
24/03/2019 3:00 PM3-3
Triggiano
Troia
24/03/2019 3:00 PM3-0
Virtus Castelluccio
Audace Cagnano
24/03/2019 3:00 PM1-2
Virtus San Ferdinando
Real Zapponeta - Rest day